Je popcorn v kině veganský?

Je popcorn v kině veganský?
Je popcorn v kině veganský?
Anonim

Popcorn AMC je sypaný v řepkovém oleji, což je dobrý začátek. Podle jejich prohlášení o alergenech je obyčejný popcorn bez másla veganský.

Má popcorn v kině mléčné výrobky?

Veg FAQs uvádí, že AMC popcorn je obsažen v řepkovém oleji, ale jejich „popcornové koření“obsahuje mléčné výrobky. Regal Cinemas se snaží používat „máslovou“polevu bez mléčných výrobků, ale to se může změnit divadlo od divadla.

Je Marcus kino popcorn vegan?

Náš popcorn a všechny související potraviny (sůl, olej do lupínků a máslová poleva) neobsahují mléčné výrobky ani lepek. Bohužel produkty nemůžeme nazvat veganskými pouze proto, že si nejsme jisti, zda sůl značky Flavorcol, kterou používáme, je zpracována v prostředí vhodném pro vegany.

Z čeho se vyrábí máslo pro kina?

Vaše máslo v kině neobsahuje žádné máslo, ale obsahuje částečně hydrogenovaný sójový olej (také znám jako trans-tuky), beta karoten (barvivo, díky kterému je mrkev oranžová), terciární butylhydrochinon nebo TBHQ (syntetický konzervační prostředek, který zabraňuje změnám barvy a textury, když produkt sedí), polydimethylsiloxan (…

Je Orville Redenbacher Movie Theater Butter Popcorn vegan?

Ano! Některé z příchutí Orville Redenbacher Popcorn jsou veganské (a některé nejsou zjevně).

Doporučuje: