Tím, že jste dal gól?

Obsah:

Gól je vstřelen když celý míč přejde přes brankovou čáru, mezi tyčemi a pod břevnem, za předpokladu, že se skórující tým nedopustil žádného přestupku cíl. Pokud brankář hodí míč přímo do soupeřovy branky, je nařízen kop od branky.

Co znamená vstřelit gól?

sloveso. Pokud hráč ve sportu nebo hře vstřelí gól nebo bod, získá gól nebo bod.

Jak se píše vstřelit gól?

Pokud hráč ve sportu nebo hře vstřelí gól nebo bod, získá gól nebo bod. […]

Jak se ve fotbale střílí gól?

Jak dávat ve fotbale více gólů

1. Technika – první dotek. Všichni hráči musí mít dobrý první dotek, aby dostali míč rychle pod kontrolu. …
  2. Technika – povrchová úprava. Jakmile budete mít jistotu, že dostanete míč pod kontrolu, přejděte k technice zakončení. …
  3. Chci míč. …
  4. Buďte sebevědomí. …
  5. Buď nemilosrdný. …
  6. Cvičte s určitým účelem.

Co se stane po vstřelení gólu?

Výkopem začínají oba poločasy zápasu, oba poločasy prodloužení a hra se znovu zahájí po vstřelení gólu. Volné kopy (přímé nebo nepřímé), pokutové kopy, vhazování, brankové kopy a rohové kopy jsou další restarty (viz Pravidla 13 – 17).