Proč zemřel jochen rindt?

Obsah:

Rindt byl zabit kvůli vážnému zranění krku způsobenému jeho bezpečnostním pásem; byl prohlášen za mrtvého při převozu do nemocnice. Vzhledem k tomu, že jeho nejbližší konkurent Jacky Ickx nebyl schopen získat dostatek bodů ve zbývajících závodech sezóny, získal Rindt titul Mistrovství světa posmrtně.

Jak starý je Jochen?

Rindt byl právě 28 a na prahu svého prvního titulu mistra světa F1, když zemřel. Ecclestone byl jedním z prvních na místě havárie v tréninku v Monze, která připravila Rindta o život.

Kdo vyhrál F1 1969?

V roce 1969 Stewart vyhrál pro sebe a Ken Tyrrell mistrovství světa na voze Matra Ford.

Kdo vyhrál šampionát Formule 1 v roce 1970?

Uvádělo 21. mistrovství světa jezdců a 13. mezinárodní pohár výrobců F1. Mezi 7. březnem a 25. říjnem se konalo 13 závodů, přičemž šampionát jezdců vyhrál Jochen Rindt a titul konstruktérů vyhrál Lotus.

Jaký závodní jezdec nedávno zemřel?

F1 ve svém prohlášení uvedl: Všichni jsme hluboce zarmouceni, když slyšíme, že Carlos Reutemann zemřel. Byl velkou součástí našeho sportu po mnoho let a byl bojovník až do konce.

Doporučuje:

Zajímavé články
Odkud těstoviny pocházejí?

Zatímco někteří historici věří, že těstoviny pocházejí z Itálie, většina je přesvědčena, že Marco Polo je skutečně přivezl ze své epické cesty do Číny. Nejstarší známé těstoviny byly vyrobeny z rýžové mouky a byly běžné na východě. V Itálii se těstoviny vyráběly z tvrdé pšenice a tvarovaly se do dlouhých vláken.

Bylo nové Mexiko pojmenováno dříve než Mexiko?

Etymologie. Nové Mexiko dostalo své jméno dlouho předtím, než dnešní Mexiko získalo nezávislost na Španělsku a toto jméno přijalo v roce 1821. Název „Mexiko“pochází z Nahuatlu a původně odkazoval na srdce země Mexická (Aztécká) říše v údolí Mexika, daleko od oblasti Nového Mexika.